2012-06-18

„Tak sobie myślę” - najnowsza książka Jerzego Stuhra


Tak sobie myślę - tyle słów na tym blogu padło już na temat Jerzego Stuhra, i ciągle mi mało.

Tak sobie myślę – przypominam bardziej, że dawno nie spędziłam tak wspaniale niedzieli, siedząc i czytając  nieprzerwanie słowa Artysty.

Myślę też sobie, że jeszcze nie jeden raz ją przeczytam, bo to jak rozmowa z Nim, choć znacznie uboższa.

Tak sobie myślę, że potrzebuję chwili, by ochłonąć po lekturze, bo to ważna dla mnie książka.

Na stronie 228 cytat Marka Aureliusza: "Życie jest w kolorze, który ma Twoja wyobraźnia" - tak sobie myślę, że to jest dobre zdanie!


zdjęcie ze strony Gazety Wyborczej - moje ulubione

6 komentarzy:

Agata Adelajda pisze...

Niedawno się dowiedziałam, że to nie pierwsza książka Stuhra. Po tę mam wielką ochotę sięgnąć. Dotychczas znałam go tylko i wyłącznie z ról. Jakoś nie przypominam sobie nawet wywiadów, no nic. Chciałabym go lepiej poznać.

Libreria pisze...

Agato, polecam szczególnie "Udawać naprawdę" rozmowa z Jerzym Stuhrem, którą przeprowadził Marek Mikos. To moja ulubiona książka. Mój egzemplarz jest już w takim stanie, że ledwo dyszy. Poznawaj tego Artystę, bo warto, dla mnie to Maestro ponad wszystkimi. W razie pytań służę pomocą.

Agata Adelajda pisze...

Już zanotowałam, dziękuję:)

Libreria pisze...

Pozdrawiam:)

tamaryszek pisze...

Librerio,
a ja gdy czytałam, myślałam o Tobie kilka razy. A nawet - we fragmencie, w których Stuhr dzieli się radością z listów od swoich sympatyków - pomyślałam, że jeden z nich mógłby być od Ciebie. Nawet jeśli nie był, fajnie to Ktoś napisał (wiesz pewnie, o czym mówię).
Pozdrawiam!
ren

Libreria pisze...

Tamaryszku, to właśnie fragment o mnie:) dlatego napisałam, że książka wypadła mi z rąk. Nawet nie wiesz ile dla mnie znaczy Twój komentarz i to, że czytając tę książkę myślałaś o mnie! DZIĘKUJĘ