2011-10-05

Czytelnisko

Poznań niedługo będzie świadkiem wydarzenia, którym chciałabym się z Wami krótko podzielić. Celowo czekałam aż do dzisiaj, choć wiedziałam o tym już od jakiegoś czasu, a wstrzymywałam się z opowieścią, ponieważ czekałam, kiedy ożyje strona internetowa tajemniczego bohatera. Tym tajemniczym bohaterem jest projekt Czytelnisko w ramach którego odbywać będą się rozmaite akcje czytelnicze i nie tylko, choć głównie z książką w tle.
Cieszy mnie tym bardziej, że projekt jest zalążkiem czegoś wspaniałego, co stanie się przyczyną, okazją do czytania właśnie, wymieniania poglądami na temat literatury. Czytelnisko stworzyły dwie szalone dziewczyny, Ania i Aneta lub Aneta i Ania, kolejność dowolna, które połączyły swoją pasję i wspólnymi siłami chcą tą pasją podzielić się z innymi, przy okazji tworząc przestrzeń, której moim zdaniem w Poznaniu brakuje. Mają dużo dobrej energii, są chętne do działania, pomysły pojawiają się z prędkością światła, i co ciekawe, ich realizacje są równie bliskie tej prędkości.
Pierwsza data, która powinna zapaść Wam w głowę to 15 października. W pięknym, klimatycznym miejscu Cafe Szpilka w Poznaniu, odbędzie się akcja „przyTargaj Książki”. Kolejna już w listopadzie w innym, równie pięknym miejscu.
Wszystkie akcje są opisane na stronie internetowej, która podobnie jak pomysł projektu narodziła się bardzo szybko. Jestem pełna podziwu dla firmy imaginationfield za szybkość, profesjonalne podejście do tematu i dobrą współpracę. Polecam.

Nie będę już tworzyć słów, odeślę Was do strony internetowej.
Dodam tylko, że warto poznać dziewczyny i ich pomysły, są fenomenalne i w swoim działaniu doskonałe.
Zapraszam wszystkich, będzie się działo!6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Po pierwsze - jak tu ładnie!
Po drugie! dziękujemy! W imieniu Ani i swoim! To niesamowite ilu wspaniałych dobrych ludzi możesz spotkać na swojej drodze życia! gotowych do pomocy i otymistycznie nastaiwonych do Twoich działań:)
Dl awyjaśnienia - imaginationfield wykonało cudowną stronę. Proszę o wyrozumiałość w kwestii zamieszania (chwilowego) z tekstami, bo teraz ja za to odpowiadam. Ale wszystko zostanie za chwilę naprawione:) Pozdrawiam Anetka.

Libreria pisze...

gdybys potrzebowala pomocy z tekstami to jestem do dyspozycji. wlasciwie jestem 24 h w pracy, wiec do uslug:)
powodzenia:)

orchisss pisze...

Jestem gigantycznie wzruszona tym tekstem ... bez kokieterii..
Dziękuję za wsparcie, pomoc, łoboże za wszystko dziękuję :)
I dobrze, że jest Ktoś, kto szalone pomysły bierze za pewnik i wchodzi w temat bez "ale".
A imaginationfield dostanie pyszne superciacho własnoręcznie upieczone :)
Pozdrawiam, Druga Połowa Czytelniska - Anka

Libreria pisze...

jeśli coś dotyczy książek, to ja się podpisuję. Cieszę się, że jest w Was tyle dobrej energii. trzymam kciuki
pozdrawiam

Anonimowy pisze...

Ja będę na 100%. Już szykuję ksiażki na wymianę :-)
tereska

Libreria pisze...

świetnie. ja mam tylko jedną ale na nastepne spotkanie uzbieram więcej:) szkoda, ze na tym mnie nie bedzie:(